Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Otomatik Kuluçka Makinaları Hayvancılık

6 ay önce Kanatlı, Kümes Antalya   24.6K Hit

300 ₺

  • img
  • img
  • img
Konum: Antalya
Fiyat: 300 ₺

Otomatik Kuluçka Makineleri

35 Yumurtalık Makine 300 TL
56 Yumurtalık Makine 400 TL
98 Yumurtalık Makine 585 TL
Fiyatlar kargo dahil fiyatlardır kargo ücretini biz karşılıyoruz.
Diğer Çiftlik Tipi Ticari yada hobi için Kuluçka Makinesi Çeşitleri için iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kapıda kredi kartı ile yada nakit ödeme ile sipariş verebilirsiniz, Güven problemi yaşayan arkadaşlar sabah 9 ile aşkam 5 saatleri arasıda iletişime geçerek whatsapp dan görüntülü arama yaparak depomuzu satış ofisimizi teknik servisimizi görebilir. Bu sayede sipariş etmek istediginiz makineyi canlı olarak tanıtma fırsatımız olur.
Sipariş ettiğiniz Makine adınıza faturalı şekilde gönderilmektedir. Makine içerisinde kullanım klavuzu ve hediyeler gönderilmektedir. Kuluçka Hakkında hiç bilgisi olmayan arkadaşlar ilk kuluçka döneminde bizimle iletişime geçerek hareket edebilir.
Makinenin yanında 25 tl değerinde hediye olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, yumurta nemlendirici fısfıs ve nem için su takviye şişesi gönderilmektedir.
Makinelerimizin Kullanımı kolaydır %90 oranında civciv çıkımı sağlar.
KuluçMak Kuluçka Makineleri 1 yıl garanti Kapsamındadır.
Siz kanatlı sever hobi için kuluçka makinesine ihtiyacı olan arkadaşlarımıza kuluçka makinası yapım malzemeleri fiyatına 1 yıl garantili tam otomatik kuluçka makinesi imkanı ile hizmet veriyoruz.
Makinelerimiz aras kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir. 
KuluçMak.