Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

İzmir Torbalıda 25000 M2 Satılık Besi Çiftliği Tarım

2 ay önce Emlak İzmir   23K Hit
Konum: İzmir
Fiyat: 2850000 ₺

FİYAT DÜŞTÜ
ÇİFTLİĞİMİZ İZMİR TORBALIYA BAĞLI KARAOT KÖYÜNDEDİR.
ÇİFTLİĞİMİZ KEMALPAŞA – TORBALI YOLUNA 400 METRE, AYDIN – İZMİR OTOYOLUNA 13 KM, ADNAN MENDERES HAVALİMANINA 35 KM,
İZMİRE İSE 47 KM MESAFEDEDİR.
ÇİFTLİĞİMİZ 25376 M2 ALAN ÜZERİNE %10 İMARLIDIR.
ANCAK ÇİFTLİĞİMİZİN KURULUMUNDA BU %10'LUK DİLİMİN SADECE %4'Ü KULLANILMIŞ VE HALEN KULLANILA BİLİR %6'LIK HAKKI VARDIR. BU %4'LÜK KESİM 1080 M2 İMARA TAKABÜL ETMEKTEDİR. ÇİFTLİĞİMİZ YARI AÇIK BESİDİR.
ÇİFTLİĞİMİZİ 500 BÜYÜKBAŞ KAPASİTELİDİR VE ÇET RAPORU MEVCUTTUR. ÇİFTLİĞİMİZİN PROJESİ AVRUPA STANDARTLARINDA BİR YAPIMDIR.
ÇİFTLİĞİMİZİN TÜM RUHSAT VE İZİN BELGELERİ TAMAMDIR HER HANGİ BİR RESMİ PÜRÜZ YOKTUR. ÇİFTLİĞİMİZİN İÇİNDE ELEKTRİK TRAFOSU, KUYU SUYU SONDAJI 138 METREDE VE İÇME SUYU HATTI MEVCUTTUR.
ÇİFTLİĞİMİZİN İÇERİSİNDE 120 M2 BÜYÜKLÜĞÜN’DE BİR ÇİFTLİK EVİ VARDIR VE İKİ KATLIDIR. ALT KAT ARDİYE OLARAK KULLANILANMAKTADIR. ÇİFTLİĞİMİZ İÇERİSİNDE 200 ADET ZEYTİN AĞACI MEVCUTTUR VE BU ZEYTİN AĞAÇLARININ YILDA 10 BİN LİRA VE ÜZERİ ZEYTİNYAĞI GETİRİSİ VARDIR. BUNUN HARİCİNDE ÇİFTLİĞİMİZİN İÇERİSİNDE GÜBRE SIYIRICI, GÜBRE ÇUKURU, SEPERATÖR KARIŞTIRICI, KANTAR, YEM KARMA MAKİNESİ, YEM KIRMA MAKİNESİ, HAYVAN TIRNAĞI BAKIM MAKİNESİ, HAYVAN BASKÜLÜ, 10 TONLUK TEMİZ SU TANKI, 2 ADET YEM SİLOSUDA VE ZEYTİN YIKAMA HAVUZU MEVCUTTUR. İLANIMIZI YERİNDE GÖRMEK VE DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.